Author: k***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Super polecam
Färg: Multifärgad
Price: 14kr
| Material | PET |
| Style | Simple |
| Festivals | Christmas |
| Color | Multicolor |
| Type | 2D Nail Art Stickers |
| Höjd | 0.2 cm |
| Längd | 12 cm |
| Bredd | 7 cm |
| SKU | sb260312173123714268931 |
Author: k***a
Date:
Review: Super polecam
Färg: Multifärgad
Author: E***l
Date:
Review: Amazing I put them into my hen party bags
Färg: Multifärgad
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.